אילת

בת שרות באח"י אילת עובדת עם נוער חילוני בחטיבה. בת השרות אחראית על שכבה אחת בבית הספר, כאשר כל שכבה מורכבת מכ-8 כיתות. עיקר העבודה היא העברת שיעורים בנושאים של העמקת הזהות היהודית, ציונות ומורשת.

בנוסף בת השרות אחראית על הובלה של פרוייקטים חברתיים יחד עם הרכזת החברתית של ביה"ס, על עזרה לימודית פרטנית לתלמידים וכן מובילה ויוזמת פרוייקטים נוספים לנוער גם בשעות אחה"צ ככל הניתן.

בת באח"י אילת היא חלק ממרכז "אורות ישראל" בו נמצאות גם בנות "זהות" ויחד מהוות קבוצה איכותית ומגובשת, עובדות בשיתוף פעולה, נמצאות יחד בישיבת פתיחת שבוע וסיכום שבוע, מרימות פרוייקטים גדולים ואוכלות בו יחד ארוחת צהריים  :)

צוות הניהול, המורכב ממנהלת ומנחות - נמצא עם בנות השרות לאורך כל הדרך - מלווה, תומך, עוזר ומפנק :)

בנוסף, בנות השרות באילת הן שותפות בחלק מהפעילויות של הגרעין המשימתי הפועל על מנת להרבות בעשיית טוב בעיר, להגיע, לעזור ולשמח כמה שיותר אוכלוסיות. בנוסף לעבודה עם הנוער יש מגוון רחב של תקני צהריים שניתן להתנדב בהם במידה ונשאר זמן :) כגון: בית יהודי, סטודנטים, עזרה לקשישים, מועדוניות ועוד.

כל הבנות של אורות ישראל נשארות שבת פעם בשבועיים.

כמו כן יש אפשרות (מומלצת!) לשלב מדרשה פעמיים בשבוע בשעות הערב - על מנת להעמיק בלימוד תורה, לתת לנשמה ולקבל עוד מסגרת משמעותית, תומכת ומלווה לשנת השרות באילת, שהיא עיר מדהימה עם נופים מרהיבים, הרבה נחת, אנשים חמים, קהילה עוטפת, משפחה מאמצת... ים וקניות בלי מע"מ ;)

אז בואי לאח"י אילת! בואי לתת את הלב והנשמה! כי אין עוד מקום כזה!!!

❤️